Podpořte nás

Zaujala Vás naše škola a naše hodnoty? Chtěli byste jí pomoci s růstem? Chcete podpořit dobrou věc a investovat do budoucnosti?

Níže Vám přinášíme několik možností od drobných příspěvků, přes materiální pomoc až k partnersví v projektu.

Pro kolemjdoucí - zavítali jste k nám náhodou a líbí se Vám co tvoříme? Stačí pár kliků a máte náš velký dík

Pro fanoušky - sledujete nás, ale máte již děti odrostlé, případně jsou teprve v projektové fázi, ale i tak byste rádi podali pomocnou ruku? Můžete vybírat z pár kliků, případně vybrat dáreček v knize přání.

Pro členy - Vám za Vaší pravidelnou podporu již vděčni jsme, ale pokud chce někdo dobrovolně tuto podporu navýšit, budeme moc rádi. Stejně, jako když využijete některou z dalších možností.

Pro firmy - Daří se Vaší firmě a již cítíte, že pro firemní PR by bylo fajn podpořit dobrou věc? Rádi Vás přivítáme mezi partnery a krom velkých díků Vás také umístíme na zeď partnerů a budeme budovat vzájemnou spolupráci. No a pokud Vaše firma ještě nedorostla do těchto rozměrů, ale cítíte touhu podpořit, klidně využijte některou z dalších možností.

Pro filantropy - Co napsat filantropům? Tady je asi vše jasné a čekáme na Vás s otevřenou náručí. Víme stejně dobře jako Vy, že společenská změna nepřichází díky nařízením vlád. Ani se netvoří na náměstích při demonstracích. Společenská změna přichází od spoda, od každého z nás a to je jeden z cílů našeho projektu.

No a závěrem bychom jen rádi zmínili, že jakoukoliv podporu Vám rádi připravíme smlouvu, abyste mohli

Jak pomoci?

- finanční podpora